Hakkımızda

Bizi Tanıyın

İstanbul Büyükçekmece’de 5000 m2 alanda kurulu tesisi ve tecrübeli büyük ekibi ile; tüm Türkiye’de kamu kurum ve kuruluşları ile birlikte otel, hastane, okul, tesis, alışveriş merkezleri, residance, iş yerleri gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Sağlığınız ve hijyeniniz için çalışıyoruz.

   Tecrübeliyiz;

Endüstriyel Temizlik Kimyasalları ve ekipmanları satışına yönelik sektördeki tecrübesi, deneyimli kadrosu ile beraber kaliteli ürün ve uygun fiyat politikasını benimsiyoruz. Tamamen müşteri memnuniyeti yaklaşımı neticesinde pazarda büyüyerek ilerliyoruz.

   Üretiyoruz;

Yeni, kaliteli ve hızlı üretimimizle doğru tercihiniz oluyoruz. Tüm ürünlerimizi hijyen sağlamak için özenle üretiyoruz. Özellikle salgın hastalıklardan korunmak için maske, mesafe ve hijyen kuralını benimseyerek çalışıyoruz. Kendi markamızda imalatını yaptığımız maskelerimiz ile tüm Türkiye’ye hizmet vermeye devam ediyoruz.

  Sizinleyiz;

ARTEM Kurumsal Temizlik Hizmetleri olarak, hizmet verdiğimiz kurum ve firmalara düzenli ziyaretler yaparak satış sonrası desteğimizi sürdürüyoruz. İhtiyaçlarınızı tespit edip karşılayabilmek için her zaman yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Tıbbi ürünlerden temizlik ürünlerine aradığınız ne varsa size ulaştırıyoruz. Bütün ihtiyaçlarınız için burada ve sizinleyiz.